Oznam
V poslednej dobe nám na akcie chodí stále viac nových ľudí (hlavne nováčikov v mladšom veku). Na jednej strane nás to teší, pretože je to znak že sa airsoft rozvíja aj na Spiši, ale na druhej strane to prináša problémy. Vačšina nováčikov totižto nemá skúsenosti a nevedia ako sa správať na akciách, resp. nepoznajú pravidlá. Preto sme zaviedli "prezenčky" ...
 
Plánované akcie
2010
Art Of War
N/A
Séria akcií nabitá mnohými úlohami a zvratmi v deji, môžete sa tešiť na konvoj s V3S a jeepmi, artilériu a mínometnú podporu, žoldnierov, a mnoho iných prekvapení.Sledujte všetky nové informácie na fóre.
---------------------------------------------------------------------------------
 
Uplynulé akcie
27.8.2011
Operation Chuprikorn
 
Ďaľšia Operation, ktorá opäť priniesla výbornú atmosféru a ťažké úlohy pre všetky strany. Medzi najväčší highlight akcie určite patrí nočný raid tábora rebelov a ranné podmínovanie základne rebelov.
30.4.2011
Favelas gang wars
 
2 gangy v otvorenej vojne o jeden objekt a BOPE snažiaci sa dostať tých najväčších dílerov do väzenia. Veľmi zaujímavo pojatá akcia v réžii tímu Contractors.
16.4.2011
Operation Beaver Hunt
 
Hon na šéfa teroristov v malebnej dedinke Khalatala nabral nevídaný rozmer po tom, čo do hry vstúpila špeciálna jednotka RYS. Bobra sme napokon po dlhých útrapách objavili a popravili a tým sme zaručili aspoň dočasný kľud obyvateľom a koaličným vojskám. Alebo ... ?
 

 

- 1 2 3 4 >>