Pridané: 29.05.2008
Vec: Aktualizácia stránky a iné drobnosti
Téma: Stránka

Konečne som dokončil sekcie Archív a Kontakty. V archíve nájdete fotky a videá z akcií, rôzne články a veci na stiahnutie (napr. mapku m@soKombinátu). Taktiež už dlhší čas beží fórum, takže tam radi uvítame každého kto bude priespievať aj svojou troškou k zlepšeniu airsoftu na Spiši.
Nakoniec by som ešte chcel zhrnúť uplynulú objednávku z WGC. Prišlo 5 riadne veľkých a ťažkých balíkov (veľká vďaka Aragornovi za odvoz), na colnici som strávil skoro celý deň a dobre že nechceli odomňa aj moju zubnú kartu... Zhrniem to, takéto veľké objednávky už tak skoro robiť nebudem. Ak máte záujem zobrať si niečo s WGC, kľudne ma kontaktujte a ja vám rád poradím čo a ako. Ruskyj

---------------------------------------------------------------------------------
Pridané: 27.04.2008
Vec: Status objednávky z WGC
Téma: Všeobecne

Takže balíčky už sú v Košiiach na colnici, a dostal som milú pozvánku vysvetliť účel dovozu 75 kíl airsoftového materiálu samopalmi počnúc a výstrojov končiack. Dúfam že mi colníci uveria, že sme mierumilovná sorta a nesnažíme sa nacvičovať Ďžihád :). Budem vás informovať ako sa to vyvíja. Ruskyj.

---------------------------------------------------------------------------------
Pridané: 23.04.2008
Vec: Akcia v Sp.Vlachoch
Téma: Akcie
Hunter nás pozval na akciu do novo-vybaveného objektu SP.Vlachoch. Podľa toho čo som zatiaľ o tom počul, usudzujem že ide o zmiešaninu OSB a URBANu. Stretko je 0930 pred Kultúrnym domom v Sp.Vlachoch. Kto ide zo SNV, ozvite sa Ruskyjmu.