Pridané: 18.10.2010
Vec: Operation: Balkan Cheese
Téma: Akcie

Koncom jesen sa naše taktiky a výdrž naostro precvičili na dvojdňovej akcii Operation: Balkan Cheese, na kt. nás koncom sezóny pozval 1st MAXSOC. Akcia bola výnimočná aj tým, že sme sa ako jednotka prvýkrát zúčastnili na akcii s LARP prvkami.
---------------------------------------------------------------------------------

Pridané: 28.08.2010
Vec: AOW5
Téma: AOW

5. kolo AoW s podtitulom Decision, ktoré sa nieslo v znamení boja o raketovú základňu UN síl, je úspešne za nami. Boje vyvrcholil v hodine dvanástej tesnou prehrou húževnatých TLC jednotiek. Vojaci UN dokázali zabezpečiť odpálenie balistickej strely do srdca TLC vojsk a zasadiť im tak značnú ranu... skalní účastníci kampane možno postrehli, že táto akcia myšlienkou predznamenáva blížiace sa vyvrcholenie AoW. Ako to všetko dopadne sa nám snáď organizačne podarí dotiahnuť budúcu sezónu.
---------------------------------------------------------------------------------

Pridané: 22.08.2010
Vec: MTTER
Téma: Tím

Neúspešný plánovaný výjazd na tohtoročný Rjavi Ris do Slovinska sme si vynahradili dvojdňovým taktickým cvičením, kde sme v praxi preverili rôzne OSB taktiky a plnenie série úloh, s akými sa vojaci stretávajú na bojiskách v Afganistane či Iraku. Počas tejto misie si všetci účastníci siahli až na dno svojích síl a aj vďaka tomu sme sa nielen ako jednotlivci, ale aj ako jednotka opäť posunuli o krok vpred.
<< 1 2 3 4 5 6 >>