- 1 2 3 4 >>


Stručná história:

Tím založil Ruskyj, Lonewolf, Deathclaw a Starky v lete 2004. Onedlho sa do zostavy pridal Miňo, Ťapko a Tomáš. Od roku 2005 sa to už začalo rozbiehať, nakúpili sme poriadne zbrane, začali viac trénovať a kupovať novú výstroj. Na istý čas naše rady rozšíril športový strelec Lukáš Daniel. Neskôr sa k nám pridal ďalší nový člen Fénix.
Rok 2007 bol pre nás prelomový. Oficiálne sme si zaregistrovali Občianske združenie ako "Airsoftový klub RYS Spišská Nová Ves", nakúpili kvalitnú zjednotenú výstroj a začali profesionálne trénovať (veliteľ nás pri tréningoch viac kope do zadku a stále reve). Po nábore sme nabrali nového člena Harviho a opäť len na čas naše rady podporil guľometčík Sanitka. Zúčastnili sme sa niekoľkých akcií na západe, spomeňme „Saveľskayu“ a „Korchaň“ a na domácom fronte sme okrem iného zorganizovali úspešnú akciu Krídla v prachu. Koncom tohto roka sa do tímu pridal Hunter a začiatkom nového roka nás približne na rok opustil Lonewolf.

V roku 2008 sme pokračovali v zdokonaľovaní výstroje a výzbroje. K lepšiemu trénovaniu taktiky nám pomohol aj dar od spoločnosti Saab Bofors Dynamics – AT4-CS. Komunikácia v tíme bol posilnená nakúpením kvalitných vysielačiek, do našej tímovej výbavy pribudli aj vlastné prostriedky na zlaňovanie, GPS a nosidlá. Cez leto sme utužili našu spoluprácu s policajnými jednotkami a podarilo sa nám odštartovať dynamickú kampaň Art of War.