Prezenčky

V poslednej dobe nám na akcie chodí stále viac nových ľudí (hlavne nováčikov v mladšom veku). Na jednej strane nás to teší, pretože je to znak že sa airsoft rozvíja aj na Spiši, ale na druhej strane to prináša problémy. Vačšina nováčikov totižto nemá skúsenosti a nevedia ako sa správať na akciách, resp. nepoznajú pravidlá. Preto sme zaviedli tzv. "prezenčky", teda zoznam hráčov ktorý sú už "preverený" a stále su u nás vítaní.

Na začiatku každej akcie bude pár členov AK RYSu kontrolovať všetkých prichádzajúcich ľudí, či sú zapísaný na prezenčke, alebo inak prihlásený (viď ďaľej). Ak niesú a nikto zo starších tímov ich nepozná, že sa za nich môže zaručiť, tak bohužiaľ, môžu ísť rovno domov.

Ako sa teda dostať do tejto prezenčky ? Staršie tímy ktoré s nami už dlhšie hrávajú nám len musia poslať zoznam ich hráčov. Mal by obsahovať:
> Meno a priezvisko hráča
> Prezývku akú používa v airsofte
> Mesto odkiaľ je
> Dátum narodenia
> Kontakt na týmového veliteľa

Tímy a jednotlivci ktorých ešte nepoznáme nás musia kontaktovať (samozrejme tiež pošlite zoznam vašich hráčov, resp. vaše údaje) a po jednej dvoch "skúšobných" akciách vás zaradíme do prezenčky. Taktiež by bolo vhodné napísať niečo o sebe a vašom týme na našom fóre.

Chceli by sme podotknúť, že tieto opatrenia niesú kvôli tomu že sa cítime byť "dôležitý", ale ako sme už skôr spomenuli, viacero nových hráčov sa nevie poriade správať, nepriznávaju a ohrozujú nielen seba ale aj ostatných. Cieľom týchto prezenčiek je eliminovať týchto pár neprispôsobivých jedincov a taktiež zjednodušiť organizovanie akcií, aby sme mali prehľad koľko ľudí môžme očakávať. Ak niekto bude na akcii opakovane robiť "bordel", tak bude vyškrtnutý s prezenčky a u nás si už nezahrá.

Aj my sme raz začínali a viacero ľudí nám pomohlo dostať sa tam kde sme teraz. Preto aj my radi pomôžeme začínajúcim tímom. Jediné čo od vás chceme, je akceptovať pravidlá a slušne sa správať.

Airsoftu zdar, AK RYS SNV